Angajăm ŞOFER AUTOGUNOIERĂ, MĂTURĂTORI ŞI ÎNCĂRCĂTORI

Angajăm ŞOFERI AUTOGUNOIERE, MĂTURĂTORI ŞI ÎNCĂRCĂTORI

Ş𝗢𝗙𝗘𝗥𝗜 𝗔𝗨𝗧𝗢𝗚𝗨𝗡𝗢𝗜𝗘𝗥𝗘
Descriere post:
Transportă cu autospeciala deşeuri menajere, stradale sau reciclabile.
Cerințe:
•Permis de conducere categoria C
•Atestat profesional de transport marfă.

Î𝗡𝗖Ă𝗥𝗖Ă𝗧𝗢𝗥𝗜
Atribuții principale:
•Asigură descărcarea deşeurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fața imobilelor, platformelor supraterane şi alte locuri publice în autogunoiere;
•Salubrizează după descărcarea vaselor colectoare (containere, europubele) pe străzi şi în platformele supraterane.

MĂTURĂTORI
Cerințe:
•Măturatul manual al străzilor, al aleilor, al parcărilor, al stațiilor mijloacelor de transport în comun, al locurilor de joacă pentru copii;
•Îndepărtarea zăpezii şi a ghetii de pe domeniul public.
•Curățatul rigolelor;

Beneficii:
• Tichete de masă
• Asigurare privată de sănătate
• Bonusuri în funcție de performanță.

Informații suplimentare la: 0241 740 514
Trimite CV-ul la: mangalia@polaris.ro